İstihdam çağrısını 5 bin kişi ile cevap verdi

İstihdam çağrısını 5 bin kişi ile cevap verdi

Mesaj tarafından creeper123 Bir Çarş. Ağus. 01, 2018 12:12 pm

Cumhurbaşkanın istihdam çağrısına 5 bin kişi ile cevap veren Keskin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Keskin, "2018 yılı ekonomik açıdan çok hareketli geçecek, iş dünyası bu hareketlenmeye hazırlıklı olmalı" dedi
Türk ekonomisinin hızla büyüdüğüne dikkat çeken Keskin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin, "Türkiye, hem lojistik hem ham madde hem de üretim teknolojisi olarak çok önemli bir lokasyondadır. Bu lokasyonun yarattığı cazibe aynı zamanda rekabeti de beraberinde getirmektedir. Dünya devi ekonomiler, Türkiye'nin bu avantajların yararlanmaması için anlamsız bir baskı oluşturmaktadırlar. İstanbul Boğazına köprülerin, tünellerin yapılması 3. Havalimanı'nın hızla ilerlemesi yerli ve yabancı yatırımcı için bir güvence olmuştur. 2018 yılında bu ekonomik istikrar özellikle enerji, inşaat ve turizm alanında önemli bir hareketlenme yaratacaktır. Bu sektördeki iş adamlarının bu hareketliliğe hazırlıklı olması gerekmektedir" dedi.
"ÜLKE OLARAK TANITIM SEFERBERLİĞİ YAPMALIYIZ"

Biz dünya standartlarında işletmeler de kursak, 7 yıldızlı oteller de yapsak, Avrupa siyasetinin bizlere bakış açısı ile mücadele edemediğimiz sürece başarılı olma şansımız yoktur. Ülkemizi, tarihi değerlerimizi en önemlisi misafirperverliğimizi tüm dünyaya anlatmalıyız. Çünkü dünya üzerinde doğasıyla, tarihiyle, işletmesiyle ve ucuzluğuyla bizimle rekabet edecek turizm ülkesi yoktur.

KAYNAK: [url=https://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1463646-istihdam-cagrisini-5-bin-kisi-ile-cevap-verdi# ]https://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1463646-istihdam-cagrisini-5-bin-kisi-ile-cevap-verdi#
[/url]

creeper123

Kullanıcı profilini gör