Kiralık Şişme Oyun Parkı Hizmetleri

Aşağa gitmek

Kiralık Şişme Oyun Parkı Hizmetleri

Mesaj tarafından Error32 Bir Cuma Mayıs 04, 2018 9:00 pmKiralık Şişme Oyun Parkı Hizmetleri

Anne ve babaların çocuklarının enerjilerini atmaları için bulduğu güvenli mekanlar ebeveynlerin rahat bir nefes almasını sağlar. Kiralık şişme oyun parkı bir görevli ile beraber çocukların çok eğlendiği ve tüm enerjilerini attıkları gayet güvenli mekanlardır. Plastik sağlam malzemeden yapılan bu ürün kocaman bir platformdur. Bu platform üzerine çıkan çocukların tüm ağırlıklarını aynı anda kaldırma kapasitesine sahip olan büyük oyuncak farklı parkurlardan oluşturduk. Top havuzları ya da kayabilecekleri alanların yanında zıplamaları için uygun platformların tamamı tarafımızca oluşturulmuştur.

Güvenli Ve Keyifli Bir Ortam

Kiralık şişme park için bir görevli çocukların hangi zaman aralığında parka girdiğini ve ne zaman çıkacağını kontrol eder. Bu sırada oyun parkının içinde çocukların güvenliğini de sağlamakla görevlidir. Zamanı dolan çocukları çıkartarak ailelerine güvenli bir şekilde teslim eder. Anne ve babası olmadan çocuğun oyun zamanı dolsa bile dışarıya çıkarmaz bu sebeple anne ve babalar güvenli bir alana çocuklarını bırakmanın rahatlığını yaşarken çocuklar da doyasıya eğlenirler.

Tek Bir Çalışan Yeterli

Bu alanda bir iş kurmak isteyenler için oyun parkı kiralama işlemlerini yaparak garanti bir kazanç kapısı sunuyoruz. Kapalı mekanlarda yaz kış kullanıma uygun olan kiralık oyun parkı sayesinde rahat ve karlı bir gelir sunuyoruz. Az kişi ile idame ettirilebilecek bir iş olduğu için kiralayan kişinin dahi yeterli olabileceği bir sistem sunduğumuz için minimum personel maliyeti avantajına sahibiz.

kiraliksismeoyunparki.org

Error32

Mesaj Sayısı : 1370
Points : 4112
Kayıt tarihi : 20/11/13

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz