Hurdalarınızı Anında Satın

Aşağa gitmek

Hurdalarınızı Anında Satın

Mesaj tarafından creeper123 Bir Perş. Nis. 26, 2018 9:55 pm

İnsanlar evlerinde, balkonlarında, merdiven altlarında ya da depolarında gereksiz birçok hurdalık eşyalar barındırmaktadır. Bunların bazıları gerçekten çöp olurken bazıları ise manevi değeri olduğu için saklanmaktadır. Hurdaları satmak insanlara avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan bir tanesi kullanılmayan çöplerinizi atarak boş yer edinmeniz için iyi olacaktır. Diğer avantajı ise hurdacı olan bireylere satarak 3 - 5 gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Hurda olan bu ürünler sadece depo, merdiven altı ya da evlerinizde yer kaplamakla kalmıyor ayrıca pis ve kötü durmasına da sebebiyet verdiği için hurdacı dükkânlarına vermeniz sizin için daha kârlı olacaktır.

Hangi şehirde olursanız olun internet üzerinden rahatlıkla bulabileceğiniz hurdacılar, İstanbul hurdacı diye arattığınız zaman çıkacak dükkânlar gibi kendi bulunduğunuz şehir, semt ya da mahallelerde bu hurdacıları bulmanız kolay olacaktır. Satacağınız hurdalık eşyalar hurdacılar için neden gerekli diye merak ederseniz, hurdacılar anlaşmalı olduğu ya da anlaşması olmasa bile sanayilere, fabrikalara geri dönüşüm olarak yüksek fiyatlarda satarak gelir elde etmektedir. Eskiden hurdacıların değeri olmazken Niğdeli bir hurdacının bu işten aldığı milyonlardan sonra artık hurdacılık meslek haline dönüşmüş oldu.

Hurdacılık mesleğini yapanlar sokaklarda çeşitli nidalar atarak hurdalık eşyalarını satmak isteyenlere geldiğini belirtmektedir. Bu sayede hurdalık eşyaları olanlar hurdacıya seslenerek eşyasını götürür ve karşılığında para ya da farklı şekilde eşyalar alır. Her iki taraf bu sayede kazançlı çıkmaktadır.

creeper123

Mesaj Sayısı : 470
Points : 1410
Kayıt tarihi : 05/09/17

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz